Informacje o firmie

 

Cześć, nazywamy się Sypialnioland.pl i jesteśmy wesołym zespołem Śpiochów. W swojej krainie posiadamy największy wybór mebli do sypialni.

Szukasz łóżka, materaca, stelaża, komody, szafy, toaletki, stolika nocnego? Dobrze trafiłeś :) Ohhh jak dobrze trafiłeś! Śpiochy w Sypialnioland.pl mają wszystko, czego potrzebujesz. Ponadto Śpiochy jak nikt znają się na swojej robocie i zawsze chętnie doradzą.

Masz pustą sypialnię i nie wiesz jak ją urządzić? Masz już sypialnię i potrzebujesz łóżka, ale nie wiesz, które wybrać? Masz całą sypialnię, ale materac nie jest już pierwszej młodości i potrzebujesz wygodnego materaca? Poduszeczka? Prześcieradło? Zapytaj Śpiocha :)

Co jeszcze? Śpiochy mają dla Ciebie jeszcze kilka niespodzianek.

Niespodzianka nr 1: przychodząc do nas masz pewność, że obsłuży Cię zawsze uśmiechnięty Śpioch. Bez względu na pogodę czy ciśnienie Śpiochy się zawsze uśmiechają. No chyba, że śpiąJ

Niespodzianka nr 2: Śpioch spędzi z Tobą tyle czasu, ile będziesz potrzebował.

Niespodzianka nr 3: Śpiochy są kulturalne, nie wciskają, tylko doradzają.

Niespodzianka nr 4: Śpiochy mają dobrą pamięć i opiekują się Tobą przez cały okres gwarancji oraz później.

Niespodzianka nr 5: Śpiochy lubią ludzi i chętnie z nimi nawiązują dobre relacje.

Niespodzianka nr 6: Śpiochy dostarczają towar na terenie całego kraju. Czy za darmo? Wydaj u Śpiochów więcej niż 500 zł. a Śpiochy przyjadą zupełnie za darmo.

Niespodzianka nr 7: Śpiochy pożyczają kasę :) Chcesz coś kupić, ale nie masz kasy albo masz, a nie chcesz wydawać? Śpiochy zapłacą za Ciebie, a Ty oddasz im dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Niespodzianka nr 8: Najważniejsza! Śpiochy  z Sypialnioland.pl kochają to co robią i to sprawia, że w tym miejscu każdy czuje się swobodnie, dobrze i ciepło jak w domu, a może nawet lepiej :)

 

Napisz do Śpiochów, zadzwoń do Śpiochów, przyjdź do Śpiochów.

Dobrego dnia i kolorowych snów.

Zespół Śpiochów Sypialnioland.pl :)


Top

Wirtualny Spacer

Zaoszczędź czas i przespaceruj się po naszym sklepie online!

Sypialnioland.pl