MATERACE NA STELAŻU

Akcja fizjoterpaueta

 

Materace na stelażu

Sen pełni mnóstwo niezwykle istotnych funkcji dla organizmu. Pozwala na niezbędną regenerację. Jakość snu jest w głównej mierze zależna od łóżka, a w szczególności od posiadanego przez niego materaca. Materac na stelażu stanowi innowacyjne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają jeszcze łóżka, a zależy im na utrzymaniu ...

Akcja fizjoterpaueta

 

Materace na stelażu

Sen pełni mnóstwo niezwykle istotnych funkcji dla organizmu. Pozwala na niezbędną regenerację. Jakość snu jest w głównej mierze zależna od łóżka, a w szczególności od posiadanego przez niego materaca. Materac na stelażu stanowi innowacyjne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają jeszcze łóżka, a zależy im na utrzymaniu komfortu w trakcie snu. Montaż nóżek pozwala na przeobrażenie go w wygodne łózko. W późniejszym czasie doskonale sprawdzi się jako podstawowy element wyposażenia łóżka. W każdym etapie wykorzystania charakteryzuje się niezwykłą stabilnością. 

Materac, który może zastąpić najwygodniejsze łóżko

Materac na stelażu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają się urządzać. Pozwalają na utrzymaniu jakości snu bez posiadania stosownego łóżka. Cechuje je nowatorskie zastosowanie, które pozwala korzystać z materaca jak z prawdziwego łóżka bez obaw o uszczerbek na kondycji kręgosłupa. Budowa materaca na stelażu nie różni się zasadniczo od budowy innych materacy. Jedyną rozbieżność stanowi stelaż. W materacu na stelażu jest on wbudowany, stanowiąc nierozłączną całość z pozostałymi elementami. Istotną jego właściwością jest możliwość, pozwalająca na zamontowanie nóżek. To właśnie ta sposobność umożliwia przerobienie materaca w bardzo wygodne łóżko. Dodatkowo można dostosować wysokość materaca na stelażu do posiadanych upodobań. Cena pojedynczej nóżki to koszt zaledwie kilkunastu złotych. Demontaż nóżek pozwoli na wykorzystanie materaca na stelażu do zakupionego łóżka. 

Materac na stelażu - sposób na zapobieganie alergiom

Niezwykle ważną cechą, którą posiada materac na stelażu, jest posiadanie wysokiej przewiewności. Prawidłowa wentylacja powietrza umożliwia zachowanie obowiązujących standardów bezpieczeństwa dla zdrowia. Pozwala na redukowanie czynników sprzyjających rozwojowi roztoczy, bakterii oraz grzybów. Jest to istotne nie tylko dla osób obciążonych alergią. Każdy człowiek powinien być świadomy konsekwencji, które mogą wyniknąć z częstego obcowania z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Są początkiem powstawania alergii, a także mogą doprowadzić do rozwoju bardzo niebezpiecznych stanów zapalnych w organizmie. Materac na stelażu w najbardziej naturalny sposób pozwoli zminimalizować ryzyko. Dostęp świeżego powietrza do materiałów jest niezbędny, w tym przypadku odbywa się to równolegle do korzystania z niego.

Materac dostosowany pod indywidualne potrzeby

Podczas urządzania mieszkania koszty należy redukować w bardzo racjonalny sposób. Z pewnością nie można oszczędzać na zdrowiu. Posiadanie niskiej jakości materaca może wkrótce bardzo dotkliwie doprowadzić do negatywnych skutków zdrowotnych. Materac na stelażu z łatwością można dopasować pod własne upodobania oraz posiadane wskazania medyczne. Wykorzystane do stworzenia materiały nie różnią się zasadniczo od tradycyjnych materacy. Materac na stelażu również jest stworzony z myślą o zachowaniu najwyższych standardów. Tym samym zapewnia wysoki komfort snu. Możliwe jest dostosowanie twardości materacu na stelażu pod posiadaną wagę ciała. 

 

Więcej
Jest 6 produktów.
Materac
WIĘCEJ
Materac
WIĘCEJ
Materac
WIĘCEJ
0 Recenzje

673 zł
Kokosowe
Materac
WIĘCEJ
Materac
WIĘCEJ
0 Recenzje

833 zł
Antyalergiczne Antybakteryjne Ortopedyczne
Materac
WIĘCEJ
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Top

Wirtualny Spacer

Zaoszczędź czas i przespaceruj się po naszym sklepie online!

Sypialnioland.pl