OSTATNIE DNI PROMOCJI HILDING DO 30.09

MATERACE DLA DZIECI

Promocja

25paz.jpg

Materace dla dzieci

Wybór materaca dla dziecka jest istotnym czynnikiem, który wpływa na prawidłowy i komfortowy sen malucha. Materace dla dzieci powinny być dobierane skrupulatnie, z uwzględnieniem właściwych rozmiarów, twardości oraz funkcjonalności zdrowotnych (m.in. materace dla dzieci antyalergiczne czy niwelujące bóle kręgosłupa). W cel...

Promocja

25paz.jpg

Materace dla dzieci

Wybór materaca dla dziecka jest istotnym czynnikiem, który wpływa na prawidłowy i komfortowy sen malucha. Materace dla dzieci powinny być dobierane skrupulatnie, z uwzględnieniem właściwych rozmiarów, twardości oraz funkcjonalności zdrowotnych (m.in. materace dla dzieci antyalergiczne czy niwelujące bóle kręgosłupa). W celu zapewnienie prawidłowego rozwoju układu kostno-stawowego najmłodszych, należy sukcesywnie wymieniać materac, wraz ze zwiększającą się masą i dorastaniem dziecka. 

Podział materaców dla dzieci

Materace dla dzieci, możemy podzielić na trzy podstawowe kategorie:

- materace do łóżeczka lub kołyski (dzieci do 4 lat),
- materace do łóżek dziecięcych (dzieci od 5 do 16 lat),
- materace dla młodzieży (dzieci od 7 do 18 lat).

Rodzaje materaców dla dzieci

Materace dla dzieci charakteryzują się różnorodnością zastosowanych materiałów produkcyjnych, które istotnie wpływają na ich trwałość podczas użytkowania. Wyróżniamy następujące rodzaje materiałów, które mogą być zastosowane do produkcji materaca dla dziecka:

- z pianki poliuretanowej - standardowy materac dla dziecka, charakteryzujący się dużą podatnością na odkształcenia
- z pianki termoelastycznej - tworzywo sztuczne, którego funkcjonalność powoduje, że materac dla dziecka dopasowuje się do sylwetki pod wpływem temperatury ciała dziecka.
- materac kokosowy - do wypełnienia stosowana jest mata z naturalnego włókna kokosowego, cechująca się właściwościami antybakteryjnymi oraz dobrą przepuszczalnością powietrza. Ponadto, materace dla dzieci tego typu, łatwo dopasowują się do sylwetki oraz są odporne na odkształcenia.
- materac lateksowy - wykonany z mleczka kauczukowego (lateksu). Dzięki zastosowaniu w jego wnętrzu pionowych kanalików, materac wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami "oddychającymi". Zaletą lateksowego materaca dla dziecka jest duża elastyczność, dzięki której, łatwo dopasowuje się do ciała dziecka.
- z łuską gryczaną - przeznaczony dla dzieci z dolegliwościami związanymi z bólami kręgosłupa. Wkład z łuski gryczanej pod wpływem masy ciała dziecka dopasowuje się do ciała, tworząc stabilną podporę dla kręgosłupa.
- materac bonellowy (sprężynowy) - poprzez zastosowanie sprężyn zabezpieczonych pianką poliuretanową, materac dopasowuje się do sylwetki użytkownika oraz jest odporny na odkształcenia.
- materac kokosowo-piankowy z łuską gryczaną - to trzywarstwowy materac dla dziecka, na który składa się łuska grykiwszyta w specjalne komory, pianka poliuretanowa oraz mata z włókna kokosowego.
- materac kokosowo-bonellowy - to dwuwarstwowy materac dla dziecka złożony z pianki poliuretanowej i maty kokosowej, pomiędzy którymi umieszczone są wytrzymałe na odkształcenia sprężyny.

Podczas wyboru materaców dla dzieci, należy kierować się ich funkcjonalnością i trwałością w użytkowaniu. Aspekt zdrowotny odgrywa kluczową rolę w doborze materaca dla dziecka, dlatego przy zakupie warto zwrócić uwagę na właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne oraz przeznaczenie dla dzieci z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać odpowiedni materac!

Więcej
Jest 9 produktów.
Materac
WIĘCEJ
Materac
WIĘCEJ
Materac
WIĘCEJ
Materac
WIĘCEJ
Materac
WIĘCEJ
0 Recenzje

Materac Dual H1/H3 posiada 100% wkład lateksowy.

1 190 zł 1 487 zł
Do zakończenia promocji pozostało:
Antyalergiczne Antybakteryjne Ortopedyczne Zdejmowany pokrowiec Dwustronne
Materac
WIĘCEJ
0 Recenzje

Materac Junior 10 posiada 10 cm pianki wysokoelastycznej Kaltschaum.

442 zł 552 zł
Do zakończenia promocji pozostało:
Ortopedyczne Zdejmowany pokrowiec Dwustronne
Materac
WIĘCEJ
0 Recenzje

Materac Kombilatex 12 posiada 30 mm warstwę lateksu połączonego z 90 mm pianki poliuretanowej T-25 o zwiększonej sprężystości.

467 zł 584 zł
Do zakończenia promocji pozostało:
Antyalergiczne Antybakteryjne Ortopedyczne Dla puszystych Zdejmowany pokrowiec
Materac
WIĘCEJ
0 Recenzje

Materac Kombilatex 15 posiada 30 mm warstwę lateksu połączonego z 120 mm pianki poliuretanowej T-25 o zwiększonej sprężystości.

519 zł 649 zł
Do zakończenia promocji pozostało:
Antyalergiczne Antybakteryjne Ortopedyczne Dla puszystych Zdejmowany pokrowiec
Materac
WIĘCEJ
0 Recenzje

Materac Sueno Minor LXI posiada 14 cm piankę lateksoidalną LXI.

1 331 zł 1 664 zł
Do zakończenia promocji pozostało:
Antyalergiczne Antybakteryjne Ortopedyczne Zdejmowany pokrowiec Dwustronne
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Top

Wirtualny Spacer

Zaoszczędź czas i przespaceruj się po naszym sklepie online!

Sypialnioland.pl