Centrum Materacy i Łóżek

Materac Medical X Static

Producent: Mollyflex
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-3 dni roboczychDo zapłaty: 3 500,00 zł 3500.00
116,67 zł x 30 rat 0%

RRSO 0%

+ darmowa dostawa z wniesieniem!
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Najważniejsze cechy

Rodzaj:termoelastyczny

Twardość:twardy

Strefy:1 strefa twardości

Antyalergiczny:tak

Pranie:pokrowiec do 30°C

Wysokość:24 cm

Pakowanie:rolowany

Możliwość wymiany:100 nocy

Gwarancja:10 lata

Inne z tej kategorii
1040 65

Opis produktu

MEDICAL X STATIC

MATERAC TERMOELASTYCZNY

Nowoczesne technologie i materiały wprowadzają wiele korzystnych zmian w naszym życiu, dotyczy to również produkcji materacy. MEDICAL X-Static jest tego dobrym przykładem. Materac posiada innowacyjną pianę Biocrystal, która sprzyja wysokiej jakości wypoczynku i pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu energii. W strukturze piany zawartych jest 16 prozdrowotnych kryształów, które emitują energię dzięki której organizm ożywia się – dodając witalności, a jego naturalne mechanizmy obronne zostają wzmocnione, poprawiając przy tym ogólny stan zdrowia. Krystaloterapia oraz litoterapia wykazały, że kryształy mają pozytywny wpływ na organizm człowieka i przyczyniają się do utrzymania ogólnego dobrego samopoczucia. Piana Biocrystal sprzyja biorewitalizacji organizmu, przyczynia się do obniżenia stresu fizycznego i psychicznego. Zwiększa jakość snu, czyniąc go bardziej głębokim, bardziej efektywnym. Kryształy są wieczne i niezniszczalne. Z tego powodu korzystne właściwości pianek Crystal są długotrwałe. Ponad to, omawiany model posiada pianę Viscofoam HD o gęstości 60 kg/m² , która idealnie układa się do kształtu ciała, niezależnie od pozycji w której śpimy, jednocześnie bardzo precyzyjnie redukując naciski materaca na nasze ciało – usprawniając przepływ krwi. Stąd jest to materac mający zastosowanie w profilaktyce medycznej. Wycinana konturowo środkowa i dolna warstwa wykonana z pianki Newlattex jest znakomitym podłożem podpierającym kręgosłup i mięśnie. Jej sprężyste oddziaływanie, podobnie jak lateks, zapewnia efekt komfortu i nie ogranicza przewracanie się z boku na bok. Ponad to, jest pianą niezwykle higieniczną – w skuteczny sposób ogranicza rozwój roztoczy, drobnoustrojów, pleśni i grzybów.

  

Zalety:

 • obniżony poziom stresu
 • zmniejszenie uczucia zmęczenia
 • poprawiony przepływ energii ciała, zwiększa witalność
 • głębszy i spokojniejszy sen

 

Wkład:

 • Piana Olmo® Memory Bio Crystal – 2 cm
  (gęstość 40 kg/m³, stabilność 1,6 kPa)
 • Piana memory HD – 5 cm
  (gęstość 60 kg/m³, stabilność 2,0 kPa)
 • Piana Newlatex® wysokoelastyczna – 7 cm
  B (gęstość 32 kg/m³, stabilność 3,6 kPa)
 • Piana Newlatex® wysokoelastyczna
  C (gęstość 33 kg/m³, stabilność 3,9 kPa)

 

Pokrowiec:

Obecność w tkaninie pokrowca włókna węglowego Carbon X-System stwarza barierę przed smogiem elektromagnetycznym i ładunkami elektrostatycznymi, które negatywnie oddziałują na  środowisko człowieka. Zawdzięczamy to charakterystyce morfologicznej węgla. Dodatkowo dzięki zastosowaniu włókna carbonu znika efekt elektrostatyczny, przez co tkanina nie przyciąga kurzu pozostając czystą i higieniczną. Obecność srebra w materiale stwarza praktyczną zaporę przeciwko mikroorganizmom, głównie bakteriom, roztoczom i grzybom, których działanie jest bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia.

Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowaną warstwę wierzchnią, nadającą się do prania w temp. 60°C.

 

Wypełnienie pokrowca:

 • X-Static – innowacyjna dzianina o właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych
 • jony srebra – bariera antybakteryjna i antyalergiczna
 • włókno carbonowe (węglowe) – minimalizacja szkodliwego smogu elektrostatycznego oraz efektu elektrostatycznego przyciągającego kurz i mikroorganizmy chorobotwórcze

 

Wysokość materaca:

ok. 24 cm

 

Twardość:

Twardy

 

Dostępne rozmiary:

80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

 

Certyfikat:

 • Materac MEDICAL X-Static posiada status wyrobu medycznego, co zostało poparte licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy, komfortowy sen. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być pomocne w terapii antyodleżynowej.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Opinie (0)

Pomóż zdecydować innym, wystaw opinie o zakupionym produkcie

Ocena: 0
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium